Darmowe szczeliny z dzikim symbolem

Od początku automatów na automatach, gdy nadal nazywano jedną bandytami ramienia, dziki symbol był znaczącą cechą na bębnach. Nazwijmy to gwiazdą programu, a funkcja, którą wkrótce poznasz i szukasz przy wejściu do wspaniałego i ekscytującego świata slotów z dzikim symbolami.

Przewaga, którą masz dzisiaj, w przeciwieństwie do czasów, kiedy miałeś tylko kasyn lądowy, jest to, że możesz grać Wolne gniazda Z dzikim symbolami w zaciszu twojego domu. Przeniesienie się do przyszłości umożliwiło również zwiększenie doświadczenia szczelinowego, dzięki czemu każda funkcja w grze występują na max, dając Ci najlepszą możliwą rozgrywkę.

Maszyna do automatu, dziki symbol można porównać do Jokera w grze karcianej. Może zastąpić jakikolwiek inny symbol na bębnach - z wyjątkiem Rozpraszać - Aby włączyć wir w wygranej! Ta ekscytująca funkcja ma formę obrazu lub symbolu istotnego dla tematu gry. Upewnij się, że sprawdź swój przewodnik płatny na gnieździe i wiesz, który jest dziki symbolem twojego szczeliny.

Spis treści

Darmowe gry na automatach z dzikami

Lista automatów

Najlepsze kasyna online do gry w darmowe automaty z dzikim symbolem

Jaki jest dziki symbol?

Maszyna do gniazda symbol dziki jest opisany jako hojny symbol, ponieważ jego podstawową funkcją jest zastąpienie dowolnego innego symbolu na bębnach. Powiedzmy, że wylądujesz na barze na bębnach 1 i kołowrotek 3, a dziki na bębnach 2, ten symbol będzie liczyć jako bar dla tej rundy i dostarczy wygraną. Tak więc w kategoriach Laymana twój wolny jest losowy wypełniacz, który zwiększa wygrywając potencjał w automatach online.

Jedynym symbolem nie zastępuje, jest rozproszenie. Zawsze upewnij się, że twoje wypłatę, która jest dziki, a który jest rozproszonym. Wild może również losowo przyznawać wypłatę bonusową, ale jest to określone przez indywidualnych deweloperów, a nie standardowy standard we wszystkich grach.

Rodzaje dzikich

Kolosal Wild.

Jest to gniazda, dziki symbol z masowymi cechami bonusowymi lub wygraną potencjałem.

Walking Wild..

Ta progresywna i ekscytująca funkcja przez Netent... znajduje się w seksach 3D dzikich symboli. Jest to bonusowy dziki, który porusza się wzdłuż bębnów, podczas gdy inne symbole utrzymują ponowne wyzwalanie w wolnych spinach. Pozostałe symbole utrzymają ponowne spinning tak długo, jak na ekranie jest na ekranie.

Rozszerzający się dziki

Ta wielka funkcja znajduje się głównie w szczelinach z dzikim symbolami, które mają wiele linii płatniczych. Po wyzwoleniu, dziki rozszerzy na całym bębnach, podczas gdy pozostałe symbole utrzymują się na przędzeniu, zwiększając szanse na wygraną kombinację.

Lepki dziki

Termin ten opisuje się całkiem dobrze. Lepki dziki pozostanie stacjonarny, podczas gdy pozostałe symbole utrzymują się na przędzeniu. Slots, które oferują lepki dzikie w Rundy bonusowe. są świetnym sposobem na zwiększenie szans na wygraną.

Ułożony dziki

Gdy gniazdo ma tę wspaniałą cechę, oznacza to, że dzikie może pokrywać całą szpulę podczas wyzwalania. Zwykle pojawia się w partii 2-5 dzikich na raz i może zdarzyć się tylko na jednej konkretnej szpuli lub wielu bębnach.

Przypadkowy dziki

Ta funkcja jest dokładnie taka, losowa! Zwykle dzieje się bezpośrednio po wirowaniu, cały ekran może wypełnić losową dziką. Nie ma tutaj reguły, może się zdarzyć tylko 1 lub wszystkie twoje bębny. To jest dzikie, które znane jest z tworzenia osób milionerów.

Proste (ukośne) dziki

Ta unikalna funkcja jest również znana jako przenoszenie lub ruchome dzikie. Diagonal Wilds występują tylko na bębnach 2 i 4, podczas gdy proste dzikie biegną pionowo kołowrotek 3. Będziesz miał najwięcej zabawy, gdy te dwa pojawiają się jednocześnie, ponieważ kolejne dzikie trafią na przekątnych i odnowią wszystkie symbole dotykają .

Dziki powielanie

Funkcja duplikacji Wild jest inteligentną cechą, która duplikuje każdy inny symbol na bębnach z wolnością, aby zaoferować Ci najwyższą możliwą kombinację zwycięską dla tej rundy.

Rozprzestrzenianie dzikiego

Ta ekscytująca funkcja jest dwukrotna w swojej funkcjonalności. Gdy się pojawi, pomaga stworzyć zwycięską kombinację, a także zmienia inne symbole w dziki.

Pływający dziki

Ta funkcja robi dokładnie, co mówi. Podczas regularnej rozgrywki i wolnych spinów pojawia się dziki symbol i unosi się na bębnach. Następnie odwraca określoną liczbę innych symboli na dzikie dla tej rundy.

Dzikie bębny

W Gniazdo Online Wild Reels, co najmniej 2 bębnów wypełnią identycznymi symbolami w każdym obrzęku. Może również rozszerzyć i wypełnić do wszystkich pięciu bębnów.

Dziki pokolenie

Dzika generacja jest wtedy, gdy wygrana kombinacja jest wykonana bez pomocy dzikiego symbolu, a potem jest wygenerowany, gdy zwycięska kombinacja jest wyczyszczona z bębnów. Ta kombinacja rozliczeniowa i respinki mogą produkować ogromne wygrane w gnieźkach z tą funkcją.

Najlepsze gniazda z dzikim symbolem

Tabela pokazuje najlepsze szczeliny z symbolem dzikiego. Wybierz dowolny z nich, aby przetestować tę funkcję. Wszystkie gry mają wysoki RTP.

Gniazda z wolnością

Nazwa gniazda

Oprogramowanie

Rodzaj

Bębny

Paylines.

Rtp.

Rok wydania

Fajny wilk.

Microgaming.

Slot wideo

5

243

96.2%

2014

Niesamowite link Zeus.

Gry Spinlay.

Slot wideo

5

20..

96.33%

2023

Koty Royal.

Egt.

Slot wideo

5

20..

96.3%

2015

Boskie fortuny megaways.

Netent...

Slot wideo

5

117649.

96.09%

2023

Imperial Dragon.

Gaming Blueprint.

Slot wideo

3.

20..

95.5%

2016

Jak wygrać na automacie z dzikim symbolem?

Nie ma tajnej formuły do wygranej w automacie online, zwłaszcza w szczelinach Vegas regulowane przez RNG. Sekretem jest znalezienie automatów online z dzikim symbolami, które mają dobry RTP, który odpowiada Twoim osobistym potrzebom pod względem minimalnych i maksymalnych kwot zakładowych. Zawsze czytaj kilka recenzji online i usłyszeć, co społeczność online musi powiedzieć o określonej szczelinie.

FAQ..

🎰 Czy wszystkie automaty online mają dzikie?

TAk. W przeciwieństwie do innych funkcji bonusowych, dziki był częścią rozgrywki gniazda od oryginalnych bandytów ramienia.

🎰 Czy może być więcej niż jedna dzika w gnieździe?

Nie. W gnieździe jest tylko jeden dziki. Funkcje i bonusy, które w każdej grze można znaleźć w każdej grze.

🎰 Czy jest dziki taki sam jak rozproszony?

Nie. W dzikich i rozproszonych są obiektami bonusowymi, ale wykonują i wywołują różne funkcje.