Średnie szczeliny zmienności

Jeśli lubisz grać w kasynach online, musiałeś usłyszeć o zmienności slotowej. Zmienność jest jednym z kluczowych składników dobrych Maszyny do gier wideo. Jako znaczący element dobrej biegłości na automat, zdecydowaliśmy się przedstawić temat wariancji w automatach. Wszystkie gry mają inny poziom wariancji. Zazwyczaj dzielimy szczeliny na niską wariancję, średnią wariancję i wysokie szczeliny wariancji. W tym artykule omówimy szczeliny średniego zmienności. Wyjaśnimy, jaka jest zmienność i jak rozpoznać szczelinę o średnim wariancji. Ponadto pokażemy Ci nasze najlepsze wybory, jeśli chodzi o średnie gniazda wariancji.

Gra z średniej zmiennością ma kilka zalet i wad. Dlatego obejmowaliśmy sekcję poświęconą UPS i upadek grania w takich grach.

Spis treści

Spróbuj grać w średnie gniazda wariancji online

Lista automatów

Najlepsze kasyna online z średnie gniazda wariancji

Co oznacza średnią wariancję?

Wariancja jest znacząca dla Twojej gry. Jego główną funkcją jest wpływanie na tempo gry i całkowitej liczby wygranych. W pewnym sensie wariancja reprezentuje temperament gry. Jego poziom pomaga zrozumieć, jak często można oczekiwać zysków w twojej grze.

Ten element jest ściśle związany z RTP (powrót do odtwarzacza). Dostawcy treści próbują znaleźć saldo między częstotliwością a wielkości nagród. Aby to osiągnąć, używają wariancji i RTP jako dwóch głównych kryteriów.

RTP jest wskaźnikiem technicznym, ile pieniędzy wrócisz po zakładach miejsca. Odzyskasz gotówkę przez wygrane. Teoretycznie, średnia stabilność ma się dobrze ze średnimi nagrodami.

Jak można odgadnąć, szczeliny z częstymi zwycięstwami należą do kategorii niskiej zmienności. Z drugiej strony gry, które często przyniosły zyski - ale nie zbyt często - znajdują się w grupie średniego poziomu.

Często średnie szczeliny wariancji często wygrają znaczne zwycięstwa. Wygrane nie są tak masywne jak Bardzo lotne szczeliny, ale nadal są większe niż w Gry o niskiej zawodach. Co więcej, często się zdarzają. Nie dokładnie na każdym spinie, ale nadal są szeroko rozpowszechnione.

Najlepsze średnie szczeliny zmienności

Gracze kochają średnie szczeliny zmienności. Są zabawne, ponieważ zawsze mają ekscytujące tematy. Dla Ciebie przygotowaliśmy listę 3 najlepszych tytułów średnich zmiennych, które można korzystać w ulubionych kasynach.

Pistolety i Róże

Gra o tron

Koi Princess.

Znaleźć sloty.
Nazwa gniazda Oprogramowanie Rodzaj

Rok wydania

Paylines. Bębny Rtp% (powrót do gracza) Mnożnik Gry bonusowe Darmowe spiny
Pistolety i Róże Netent... Slot wideo
2016
20.. 5 96.98%
Środek.
Gra o tron Microgaming. Slot wideo 2014 243 5 96.04%
Środek.
Koi Princess. Netent... Slot wideo 2015 20.. 5 96%
Środek.

Zalety i wady Slotów średniego wariancji

  • Plusy

  • Średnie gniazda wariancji są doskonałym środkiem między gier o wysokiej i niskiej zmienności, ponieważ będą oferować zarówno duże jackpoty, jak i częste wypłaty.
  • Dzięki tym samym grach jest znacznie łatwiejsze do wyzwalania funkcji bonusowych i mają lepszą częstotliwość trafień w porównaniu do gniazd o wysokiej wariancji.
  • Są idealne dla wszystkich rodzajów graczy, ponieważ dają Ci szansę wygrać przyzwoite pieniądze bez tego samego ryzyka związanego z gniazdami online i wysokiej zmienności.
  • Cons

  • Średnie gry zmienności oferują średnie wygrane, które mogą być czynnikiem odstraszania dla rolek i graczy podłączonych na adrenalinę.
  • Niski rolki uniknąłoby również szczelin średniego wariancji, ponieważ nie będą one płacić tak często, jak nisko warianty. Niecierpliwi gracze często zwrócą się do tytułów niskiej zmienności.
  • Średnie gry zmienności, które są klasyfikowane jako bliższe do wysokiej lub niskiej zmienności, są często trudne do przewidzenia pod względem wydajności i wypłat.

Wniosek

Tytuły średnich wariancji przyciągają wielu graczy. Są zabawne, łatwe w użyciu i nie wymagają żadnych specjalnych umiejętności. Ale jest w tym haczyk. Przynoszą pewną ilość ryzyka. Musisz być cierpliwy, ale warto. Dostawcy zazwyczaj podkreślają informacje o zmienności w grze. Jeśli jednak nie masz tych informacji, szukaj papierów okresowych. Są najlepszym wskaźnikiem średniej wariancji. Jeśli nigdy nie próbowałeś tego typu gier, bardzo polecamy ich wypróbować. Są i fantastyczne połączenie rozrywki i ryzyka kasyna.

FAQ..

🎰 Jakie są gry średnie gniazdo wariancji?

Średnie gry wariancji płacą częściej niż wysokie gniazda wariancji. Oferują również wysokie stawki w połączeniu z średniej wielkości. Jako niska wersja szczeliny zmienności są one doskonałym typem gier na automatach dla zwykłych graczy, którzy lubią zarówno cieszyć się dreszczyzny, jak i wygrać trochę pieniędzy po drodze.

🎰 Co oznacza średnie zmienność w gnieźkach?

Zmienność wiąże się z ryzykiem związanym z określoną grą na automat. Mówi ci, jak często może się zdarzyć zwycięski spin i ile możesz wygrać w czasie gry. Średnie gry zmienności oferują dużą równowagę między ryzykiem a wygraną potencjałem.

🎰 Jak mierzysz zmienność w automatach na automatach?

Zmienność pomiarowa nie jest łatwa. Jednym ze sposobów, aby uzyskać lepszy wgląd w zmienność gry na slot, jest spojrzenie na wypłatę. Dwórcy gier często wskazują procent RTP, który może być świetnym wskaźnikiem zmienności. Średnie gry zmienności charakteryzują się średnim częstotliwością. Dlatego należy również sprawdzić nagrody wskazane w wypłacach. Gry ze średnimi nagrodami mają tendencję do częściej trafiają.

🎰 Czy średnie gniazda wariancji są lepsze niż wysokie gry lotności?

Jeśli chodzi o zmienność i rodzaje szczelin, wszystko sprowadza się do osobistych preferencji. Wysokie rolki często wybierałyby wysokie szczeliny zmienności ze względu na ich nieprzewidywalną naturę. Więcej dorywczy gracze wolą gry średniego zmienności, ponieważ oferują one niskie ryzyko utraty pieniędzy szybko.