Low warianty Slots.

Wariancja szczelinowa (lub zmienność) wskazuje, jak często gracz prawdopodobnie wygra i jak duże powstałe wypłaty mogą być. Niski szczeliny wariancji płacą częściej, ale nagrody są stosunkowo małe. Jednak ryzyko utraty go wszystkie jest również niższe niż podczas wirowania dla jackpotów warte milionów. Jeśli twoim priorytetem jest uczynienie salda ostatniej i cieszyć się jak najdalej sesji gier, niskie tytuły zmienności są sposobem na przejście. Mogą być również lepszym wyborem podczas gry z aktywnym bonusem, ponieważ częstsze zwycięskie wyniki mogą pomóc oczyścić odpowiedni wymóg obrotu.

Przenieś czytanie, aby dowiedzieć się więcej o tym, co dokładnie jest niskim gniazdem wariancji i jego zalety i minusy. Nie tylko to, będziemy pokazać ci, jak dostrzec gniazdo Low Variance Online. Wreszcie możesz dowiedzieć się o wszystkich najlepszych grach automacie online, które mają niską zmienność.

Spis treści

Sloty o niskiej zmienności, aby spróbować

Lista automatów

Kasyna online w Polsce o niskiej zmienności

Co oznacza niski wariancja?

Niskie szczeliny zmienności są tytuły niskiego ryzyka i niskiego nagrody z często aktywnymi specjalnymi cechami. WINS pojawiają się dość regularnie, ale żaden z nich nie sprawi, że będziesz bogaty. Najprawdopodobniej dostaniesz dłuższe sesje, a zapewniając wybranie wysokiej gniazda RTP, sprawiedliwą szansę na zakończenie małego zysku. Może to być dobry czas, aby wyjaśnić, że teoretyczny zwrot (RTP) i wariancję nie jest jednym i taki sam.

RTP reprezentuje odsetek kwoty obracanej, w której gra prawdopodobnie spłaci. Jest obliczany przez długi okres czasu i wielu, wielu obrotów. Z drugiej strony wariancja wskazuje ryzyko wynikające z wygranej częstotliwości i rozmiaru. Oba powinny być rozpatrywane, gdy ktoś decyduje, który gniazdo obstawiono. Jeśli deweloper nie dostarczył informacji wariancji, sprawdź potencjał wygrania gry i łatwość wyzwalania jego specjalnej funkcji. Masująca nagroda i trudna do wprowadzenia rund bonusowych są zazwyczaj wskaźnikami wysokiej wariancji.

Gracze zastanawiają się, czy lepiej grać w niskich lub wysokich szczelinach wariancji, należy odpowiedzieć na to pytanie: Czy wolisz otrzymać natychmiastową gratyfikację stworzoną przez częste, mniejsze wypłaty, lub cierpią z powodu długotrwałych smug w nadziei, że ostatecznie uderzysz w jackpot?

Najlepsze gniazda online o niskiej wariancji

Identyfikacja gniazda niskiego wariancji nie jest łatwa. Jeśli deweloper nie dostarcza informacji, możesz grać w grę lub poszukać wskazówek:

 • Spójrz na wypłatę i sprawdź różnicę między wypłatą za pięć lat (lub niezależnie od największego możliwego kombi) vs drugiego najwyższego. W nowszej grach wariancji, pierwszy zwykle płaci tylko 3-5x więcej;
 • Sprawdź maksymalny potencjał wygrania pojedynczego spinu; Im wyższa jest, tym bardziej prawdopodobne, że będziesz musiał poradzić sobie z licznych niekończących spinów;
 • Użyj trybu zabawa, aby ocenić, jak łatwo jest wywołać Bonusowa runda.

Oto kilka popularnych tytułów o niskich warunkach do użytku jako benchmark:

Starburst Netent Ma RTP z 96,09%, 10 liniami i maksymalną wygraną 50 000 monet. Podczas dzikiej funkcji Starburst, dzikie ikony rozszerzają się, aby pokryć całą szpulę i pozostają naprawione, podczas gdy inne bębny ponownie obracają.

Thunderstruck II. Z Microgaming płaci 243 sposoby i oferuje RTP o 96,65%. Jest jedna losowo aktywowana funkcja i 4 rundy bonusowe. Maksymalny potencjał wygrania wynosi 2,4 mln monet (ale nie trzymaj oddechu tego).

1429 Uncharted Morza Przez Thunderkick Funkcje rozszerzające dzikie i wolne obroty wyzwalane przez symbole bonusowe 3+. Gra gra z 25 liniami, ma teoretyczny zwrot z 98,6% i oferuje najwyższą nagrodę o 67 000 monet.

Nazwa gniazda

Oprogramowanie

Rodzaj

Bębny

Paylines.

Rtp.

Rok wydania

Starburst..

Netent...

Slot wideo

5

10..

96.09%

2013

Thunderstruck II.

Microgaming.

Slot wideo

5

243

96.65%

2010

1429 Uncharted Sea.

Thunderkick.

Slot wideo

5

25..

98.6%

2014

Zalety i wady slotów o niskiej wariancji

 • Plusy

 • Twój bankroll wyczerpuje się w znacznie wolniejszym tempie, jeśli zdecydujesz się odtwarzać gniazdo niskiej wariancji, niż jednocześnie stawiałoby się na wysoce lotnej alternatywie
 • Rundy bonusowe są znacznie łatwiejsze do wyzwalania, a gracze otrzymują wiele możliwości korzystania ze specjalnych funkcji
 • Niski szczeliny wariancji są rzadziej bankrujące z ograniczonym budżetem
 • Cons

 • Granie na niskie szczeliny wariancji mogą zwykle wygrać do 250-500x zakładu lub w najlepszym razie 1000 x swój stawka. Jest to znacznie mniej niż wysoce lotne gry są w stanie zapłacić
 • Wiele spinów zapłaci mniej niż kwota, która była postawiona tak, że nawet wychodzi, które są uważane za pozytywne (zwycięstwo) zmniejszają równowagę gracza
 • Aby wygrać duże ilości, trzeba umieścić stosunkowo duże zakłady

Wniosek

Niski gniazda wariancji są idealne dla graczy o stosunkowo małych bankrollach i tych chętnych do grania tak długo, jak to możliwe. Częste małe zwycięstwa mogą nie robić ich bogatych, ale pomogą utrzymać równowagę pozytywną. Jedną rzeczą do oglądania jest wypłat mniejsze niż zakłady; Mogą czuć się jak zwycięzca, pomimo negatywnego wpływu na dolną linię. Po uzyskaniu potencjalnych pułapek i zaletami tytułów o niskim wariancji, wykorzystaj nowo nabyte wiedzę, aby poprawić wydajność.

FAQ..

🎰 Czy lepiej jest odtwarzać gniazda o niskiej lub wysokiej wariancji?

Nie jest z natury lepszy niż drugi. Wszystko zależy od twojego celu - kupuj jak najwięcej gry, ile możesz lub wygrać masywne ilości?

🎰 Czy gry niskiej zmienności są mniej ryzykowne?

Ogólnie rzecz biorąc, gry w gnieździe niskiej zmienności są znacznie mniej ryzykowne niż opcje wysokiej zmienności. Dzieje się tak, ponieważ częściej wygrywasz podczas ich grania. Te gry są niskie ryzyko, niska nagroda. Nawet jeśli miałbyś założyć maksymalną kwotę w grze o niskiej grze zmienności, nadal będziesz miał znacznie większą szansę na lądowanie wygranej w porównaniu z podobnym zakładem na wysokiej gry zmienności.

🎰 Czy niemożliwe jest otrzymywanie dużych wypłat podczas odtwarzania gniazd niskiej wariancji?

Możliwe jest zdobycie większych nagród oprócz małych zwycięstw. Jednakże, ponieważ gracze są często nagradzani małymi wypłatami, duże jackpoty są jeszcze trudniejsze do zdobycia niż w bardzo lotnych grach.

🎰 Jakie są dobre wskazówki dotyczące odtwarzania gniazd niskiej zmienności?

Górna wskazówka polega na tym, że nie ma potrzeby odtwarzania wielu linii gotowych, ponieważ nadal możesz wywołać funkcje bez odtwarzania ich wszystkich i jest w trakcie funkcji, w których wykonane są najbardziej wygrane. Po drugie, upewnij się, że trzymasz się z dala od funkcji hazardu, ponieważ może to zakończyć grę w najszybszym możliwym czasie.