Isoftbet.

Isoftbet jest jednym z premii deweloperów gier zarówno dla kasyn online, jak i mobilnych. Ze wszystkimi deweloperami w branży zawsze wyróżniają ich wysokiej jakości gry. Nie jest zaskoczeniem, że wiele kasyn ma swoje automaty.

Gry, które wykonują, aby uzyskać najlepsze wizualne, mechaniki i bonusowe funkcje, które spotykają się na niesamowite doświadczenie w grach. W VIXIO Global Regulacyjne nagrody w ubiegłym roku (2023) Isoftbet był zwycięzcą uzasadnionej nagrody osiągnięć.

Poniżej nurkujemy więcej do tego, co sprawia, że deweloper jest tak świetny. Obejmuje to patrzenie, jak otrzymali ich start i dotarli do tego, gdzie są teraz. Oczywiście zakryjemy również jedne z ich najlepszych gier, które możesz oczekiwać na grę.

Spis treści

Lista automatów

Kasyna online z slotami z ISOFTBET

Historia firmy

Isoftbet został założony w 2010 roku w Wielkiej Brytanii. W tej dziewiczości okazuje się, że jest to wybitna siła w branży gier w kasynie. Przez lata wyprodukowali ponad 400 gier, które cieszą się graczami na całym świecie.

Są teraz aktywni i licencjonowane w 16 głównych krajach, w tym w Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Belgii, Włoszech, Francji, Portugalii i Litwie. Oprócz oryginalnego biura w Londynie jest teraz dodatkowy w Luksemburgu.

Z ich gra do gier Aztec Gold Megaways Isoftbet w końcu dotarł do stosowania Megaway Mechanic. Gry Megaway okazały się niezwykle popularne wśród graczy, a wszyscy mieli oko, kiedy firma w końcu wydaje się jeden z nich.

Różnorodność gry

Isoftbet robi głównie cztery kategorie gier. Obejmują one markowe gry, kasyn, megaways i gry stołowe.

Gry markowe są oparte na konkretnych markach, na przykład, filmie lub pokazie. Niektóre uwagi tytuły tutaj obejmują aktywność paranormalną, jackpot Rango, podstawowy instynkt i miłość Guru.

Kategoria kasyna odnosi się do wyboru gniazda. Jest to największa grupa gier, a my zakryjemy niektóre z najlepszych tytułów szczelin w sekcji poniżej.

Megaways są również gier slotowymi, ale zostały rozdzielone na własną kategorię. To dlatego, że grają trochę inaczej niż stare tradycyjne sloty. Ponieważ Aztec Gold Megaways deweloper wydał kilka nowych tytułów do wielkiego uznania.

Gry stołowe to serce każdego doświadczenia w kasynie na żywo. W kasynach online, jednak sloty mają tendencję do bardziej popularnej oferty. Mimo to są ci, którzy kochają klasyki, niezależnie od tego, gdzie grają. Plus, Isoftbet wyprodukował wersje Blackjack, Roulette i Baccarat.

Najlepsze gniazda przez Isoftbet

Więc jakie są najlepsze tytuły szczelinowe, które stworzył Isoftbet? Oto kilka najbardziej uznanych gier, które możesz teraz grać.

Moriał Megaways.

Moriarty Megaways jest jednym z ich najnowszych tytułów, które obejmuje również mechanik Megaways. Chociaż jest to tylko krótki czas, gra ma już wspaniałe opinie od fanów i krytyków.

Moriarty jest archnemesa słynnego detektywa Sherlocka Holmesa. Odbywa się na starych brukowanych uliczkach Londynu, a grafika naprawdę imponuje z tym. Z przyzwoitym RTP w wysokości 95,98% gra ma też dobre wartości.

Shaolin spin.

Jest to starsze gniazdo, które nadal dobrze się trzyma. Opiera się przede wszystkim na Kung Fu, więc zobaczysz symbole jak białe żuraw, smok, stary mistrz i wieża w stylu chińskim. Tło zawiera również chińskie zdjęcia.

Gra pozostała popularna w czasie ze względu na jego wyższą niż średnia wartość RTP 97,15%. Większość gier gier ma wartość 96% (lub niższa). Zawiera również szansę na premii spinów, więc gdy jest to nieco podstawowy, może być bardzo satysfakcjonujący.

Aztec Gold Megaways.

Reprezentował to pierwsze przedsięwzięcie w świecie Megaways. Od tego czasu wydali się następstwy znany jako Aztek Gold: Extra Gold Megaways.

Grafiki jest dla tego kreskówka. Jest ustawiony na tle bujnej dżungli. Symbole obejmują rzeczy takie jak węże, sokoła, pantera i ksiądz Azteków. Gra ma potencjał dochodów z symboli rozproszonych, a bębny kaskadowe pomogą stać w górę wygrywa.

Inne gry

Nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby napisać o każdej formie szczegółowo. Niektóre inne godne uwagi zawodnicy mają się podobni, to Rambo, Wisps, Forest Mania, Booster, Pluton i Lucky Clover.

Niezawodność Isoftbet.

Isoftbet jest bardzo dobrze ocenianym liderem w branży gier w kasynie. Jest to niezawodna firma, która produkuje wysokiej jakości gry ze wszystkich gatunków. Gry są hostowane przez wiele kasyn na całym świecie.

Z bezpieczeństwa i uczciwego punktu wiciwej, nie mamy żadnych obaw i żadnych graczy. Gry są w 100% sprawiedliwe i bezpieczne do gry. Ubiegają się na podstawie generatora liczb losowych, co zapewnia pełną losowość ich gier.

Wreszcie, jak kasyna, deweloperzy są również licencjonowani i regulowani. I Isoftbet jest licencjonowany zarówno przez brytyjską komisję hazardową, jak i władzy Gaming Malta. Wykorzystujący generator liczb losowych jest również w pełni certyfikowany przez Laboratorium ITECH, lidera w branży.

FAQ..

Gdzie jest oparty na Isoftbet?

Isoftbet został założony w Wielkiej Brytanii w 2010 roku, a teraz mają dodatkowe biuro w Luksemburgu.

Jakie gry produkują?

Produkują przede wszystkim do kasyn online, w tym gry z Megaaway Mechanic. Rozwijają także klasyczne gry kasynowe, takie jak Roulette, Baccarat i Blackjack.

Czy mogę bezpiecznie zagrać w gry?

Absolutnie jest to jeden deweloper, w którym możesz grać w gry pełną pewnością. Z licencjami z kilku znanych agencji, takich jak brytyjska komisja hazardowa, nie ma się czym martwić.

Gdzie mogę grać w gry?

Isoftbet jest współpracowany z wieloma znanymi kasynami. Nie powinno być trudne do znalezienia ich gier prawie gdziekolwiek decydujesz się grać.