Gorąca gwiazda gniazdo Online od Amatic

Szczegóły gniazda

Oprogramowanie
Układ
5-3.
Rtp.
96.0%
Gra jackpot.
Data wydania
2011
Linie slotowe
10..
Zmienność
Średni
Symbol rozproszenia
Technologia
Js, html5.
Kołowrotki do gniazd
3.
Max. wygrać
12500
Dziki symbol
Od. Dom
1..
Darmowe spiny
Symbol ułożony
Typy gniazd kasynowych
Temat slotu
Ogień, owoce
Max. Zakład
50..
Gra bonusowa
Mnożnik

Gdzie grać w gorącą gwiazdę

Z Nostalgią Buzzword w Hollywood, który nie chciałby spędzać trochę czasu w retro Las Vegas? Amatyczne obiecuje ci to i wiele więcej z tym owocem wypełnionym gniazdem na komputerze lub urządzeniu mobilnym. Gorąca gwiazda to 5-bębnowa gniazda z 7 symbolami i jedną dziką, która płaci w prawo.

Masz dziesięć linii do obstawiania, z najmniejszym zakładem 1 monetą i zakładem Max przy 50 na linię. WINS zaczynają się na 3 symbolach, z każdym dodatkowym podwojeniem powrotu. Samotny wyjątek jest siedem symbolem, który kwintupuje wygrane o pięć z rodzaju!

Dodatkowe atrybuty

Symbole gry

Gorąca gwiazda obejmuje również symbol dzikiego gwiazdy, który czasami pojawi się na trzecim lub czwartym bębnniku. Podobnie jak inne dzikie, zastępuje innym symbolem. To, co sprawia, że ten dziki jest taki, że rozszerza się, zmieniając wszystkie okoliczne symbole w dziki.

Dobrze umieszczone dzikie może zamienić pojedynczy wir w dużej wygranej. Wiele cztery lub pięciu rodzajów wygrywa w zależności od dwóch pierwszych bębnów. Podekscytowanie widzenia czterech siódemeków na jednym spinu, ponieważ liczył na dwie różne linie, jest prawdziwe. Trudno nie uśmiechać się do tego rodzaju szczęścia!

Rundy bonusowe.

Szukasz wyzwania? Po każdej wygranej możesz grać na bonusową grę, klikając przycisk migający hazard. Zaczynasz od kilku wyborów, aby wykonać: postawić połowę lub pozwolić mu jeździć. Następnie, wykonasz strzał 50/50 pod podwojeniem zakładu lub jednej w czterech szansach czterokrotnych? Sama gra bonusowa przypomina mi dużo ruletki bez liczb.

W przypadku 50/50 wybierzesz, czy kolejna karta jest czerwona lub czarna jak zakład zewnętrzny. Dla jednego na czwartym decydujesz, który z czterech garniturów pojawi się: serca, diamenty, kluby lub pik. Twoja historia na tej gminy i pojawia się w prawej górnej części ekranu.

Hot Star Hits & Thisses

W sumie ta gra jest zabawna i przypomina nam bardziej klasyczne szczeliny, które dokonały pierwszego wyglądu na pasku w Vegas. Ma wystarczającą ilość funkcji, aby ustawić go poza starszymi grach i modernizację jego retro.

  • Plusy

  • WINS Pokaż dokładne wygrane kombinację i wypłatę
  • Może umieścić przyciski mobilne, aby umożliwić pojedynczą grę
  • Rozszerzanie dzikiego może wygrać łatwe i ekscytujące
  • Gamble dodaje klasyczny typ ruletki do gry
  • Cons

  • Niepełnosprawni to domyślne ustawienie hazardu na telefonie komórkowym
  • FullsCreen nie działał
  • Grafika wygląda z datą

Wniosek

Zdecydowanie powinieneś dać gorącą gwiazdę od AMATY To zabawne, a wygrywa ekscytujące, gdy zaczniesz ciągnąć w wielu liniach, wygrywa szczęściem.

FAQ..

Czy mogę spróbować gry za darmo?

Gra rozpoczęła nas z ograniczoną darmową grą 10 000 kredytów.

Czy mogę wygrać prawdziwe pieniądze?

Podobnie jak inne automaty, możesz wygrać prawdziwe pieniądze, grając z prawdziwymi pieniędzmi. Wybierz jedną z ulubionych kasyn tutaj i zarejestruj się, aby grać!

Czy gorąca gwiazda ma jackpot?

Niestety gorąca gwiazda nie ma żadnych jackpotów.