Wysokie gniazda wariancji

Po doświadczeniu stosunkowo długiej sesji gier z kilkoma skromnymi wygranami i nie ma wejścia do rundy bonusowej, gracz może założyć, że gra jest sfałszowana. Ale jeśli zdarzy się grać w godnym zaufania w kasynie online, znacznie bardziej prawdopodobne, że wybrali obrócenie bębnów wysokiej gniazda wariancji. W świecie gier online wariancja wskazuje poziom ryzyka. Wysokie gniazda wariancji to wysokie gry ryzyko, które często nie płacą, ale czasami dostarczają potworów wygrywa. Są idealne dla osób poszukujących emerytalnych, którzy chcą zaryzykować wszystko na szansę na uderzenie w jackpot.

Przenieś czytanie, aby dowiedzieć się więcej o gnieźnych gnieźnych gniazdach online wariancji i jej zawodowców. Będziemy również uczyć, jak zauważyć ten rodzaj gry na automat. Wreszcie udostępniamy z tobą naszym górnym wyborem do dużych gier zmienności, które wiemy, że pokochasz grę.

Spis treści

Wysokie gniazda zmienności, aby spróbować

Lista automatów

Kasyna online w Polsce z wysokim gniazdami zmienności

Co oznacza wysoka wariancja?

Nie myl RTP (teoretyczny powrót do gracza) z wariancją. RTP odzwierciedla średnią kwotę, oczekuje się, że gra zapłaci przez długi okres czasu i jest wyrażona jako procent opracowanego kwoty. Wariancja, znana również jako zmienność, jest wskaźnikiem ryzyka. Gniazdo o niskiej częstotliwości wygranej może łatwo wyczerpować budżet w dalszym czasie. Jedynym sposobem na wygranie znacznych kwot jest wyzwolenie jednej z funkcji i może nie być łatwe.

Więc dlaczego gracze ich wybierają? Wysokie gniazda online są potencjalnie wypłacić znacznie większe zwycięstwa niż tytuły niskiego / średnich wariancji. Na przykład, ten drugi może zaoferować najwyższą nagrodę o wartości 250-500x całkowitego udziału, podczas gdy gra o wysokiej wariancji może zapłacić 10 000x zakład lub jeszcze bardziej. Bardzo lotne szczeliny przyciągają konkretny rodzaj hazardzistów, chętnie z przyjemnością podejmuje większe ryzyko dla ogromnej nagrody.

Nawet jeśli jesteś po wysoce lotnych szczelinach, jest mądry, aby wybrać tytuły z wysokim RTP. Ważne jest również, aby odpowiednio dostosować rozmiar twojego zakładu. Niezadowolenie nie może wyczerpować fundusze, zanim uda ci się trafić przyzwoitą wygraną.

Najlepsze gniazda wysokiego zmienności

Inne niż grając w grę, można ocenić swoją zmienność, sprawdzając następujące informacje:

 • Różnica między wypłatą dla maksymalnej liczby pasujących ikon VS osiąga się z mniejszą liczbą symboli. Większy jest, tym bardziej lotny jest gra.
 • Rozmiar górnej nagrody: wysokie szczeliny wariancji pomnożą zakłady przez tysiące, a nie setek.
 • Liczba i trudność wyzwalania cech specjalnych; Wysoce lotne gry sprawiają, że jest to prawdziwe wyzwanie, aby uruchomić funkcje lukratywne.

Oto kilka tytułów, które pasują do opisu:

Życzę migaways leprechaun od Gaming Blueprint. Ma maksymalny potencjał wygrany 50 000x zakładu i 95,5% RTP. Oferuje on kaskadowe bębny, symbole Mystery, kilku losowych modyfikatorów szpuli i bezpłatnych spinów z mnożnikami.

Monopoly Megaways. Z Big Time Gaming jest w stanie zapłacić do 15 000x stawka. Ma teoretyczny zwrot z 96,39%, wykorzystuje kaskadowe bębny i zachęca graczy do zbierania właściwości. Ta ostatnia nagroda dodatkowe darmowe gry i mnożniki w bonusie wolnych spinów.

Piramida Quest do nieśmiertelności przez Netent... może wygrać ty nawet 36 000x zakład. Posiada RTP o 96,48% i oferuje funkcję lawinową z dodatkowymi dzikami i mnożnikami.

Gniazda z dużą zmiennością

Nazwa gniazda

Oprogramowanie

Rodzaj

Bębny

Paylines.

Rtp.

Rok wydania

Życzę migaways leprechaun

Gaming Blueprint.

Slot wideo

6

117649.

95.5%

2023

Aloha Party.

Egt.

Slot wideo

4.

1024

96.2%

2016

Monopoly Megaways.

Duża gra Gaming.

Slot wideo

6

117649.

96.39%

2023

Piramida: Quest dla nieśmiertelności

Netent...

Slot wideo

5

720

96.48%

2023

Zalety i wady Slotów Wysokich wariancji

 • Plusy

 • Wysokie gniazda wariancji mają zdolność do wypłacenia aż 10 000x zakładu gracza i więcej; Gry o niskiej zmienności zwykle płacą max 500x stawka lub mniej.
 • Potencjał wygrany i ryzyko powodują, że wysokie szczeliny wariancji znacznie bardziej ekscytujące do gry niż gier niskiej wariancji.
 • Nie musisz umieszczać maksymalnych zakładów, aby wygrać duże; Nawet gracze, które zakładają małe ilości, mogą osiągnąć masywne wygrane.
 • Cons

 • Niewyraźne smugi zdarzają się znacznie częściej niż w niskich szczelinach wariancji.
 • Dzięki niskiej częstotliwości wygranej gracze z małymi budżety mogą go stracić, zanim trafi na przyzwoitą wygraną.
 • Podczas odtwarzania wysoce lotnych szczelin, prawdopodobnie doświadczasz znacznie krótszej sesji gier niż z niskimi tytułami wariancji, które płacą małe kwoty, ale mają wysoką częstotliwość wygraną.

Wniosek

Wysokie gniazda wariancji zostały stworzone dla graczy chętnych do wygrania znacznych ilości. Mają potencjał do zapłaty 10 000x pierwotnego stawki i bardziej, więc musisz być kuszony. Nie zapominaj jednak, że ryzyko jest tak wysokie jak nagroda. Wypłaty są znacznie mniej częściej niż w gnie, a gracze mogą zbankrutować obok dalszego czasu. Korzystaj z porad podanych w tym artykule, aby poprawić swoje szanse i miejmy nadzieję, że jackpot jesteś po.

FAQ..

🎰 Czy istnieje korelacja między wariancją a RTP?

Wariancja i RTP są całkowicie niepowiązane. Można znaleźć tytuły o wysokiej wariancji z powyższym zwrotem, a także te, które mają krawędź domu o 6% i więcej. To samo dotyczy niskotorodowych gier.

🎰 Jak mogę rozpoznać automat o wysokim wariancji?

Niektórzy deweloperzy publikują wariancję swoich gier. W przeciwnym razie możesz uzyskać pomysł, sprawdzając rozmiar wypłaty MAX i oceniając trudność wyzwalania funkcji specjalnych.

🎰, które są lepsze - niskie lub wysokie szczeliny wariancji?

Obaj mają zalety, jak i wady. Wysoka zmienność pasuje do graczy chętnych do zdobycia masywnych wygranych niezależnie od ryzyka. Jeśli chcesz cieszyć się grą na dłużej, wybierz tytuły niskiej wariancji.

🎰 Czy muszę mieć duży budżet, aby zagrać w szczelinie wysokiej wariancji?

Z powodu niskich minimalnych limitów zakładów, jest teoretycznie możliwe, aby wygrać duży nawet ze skromnym budżetem. Ryzyko jest jednak wyższe; Mniej spinów, mniej możliwości odblokowania funkcji.