Great Rhino Megaways online Slot przez pragmatyczną grę

Szczegóły gniazda

Oprogramowanie
Układ
4-5-5-5-5-4.
Rtp.
96.6%
Gra jackpot.
Data wydania
2023
Linie slotowe
200704
Zmienność
Średni
Symbol rozproszenia
Technologia
HTML5.
Kołowrotki do gniazd
8.
Max. wygrać
x20000.
Dziki symbol
Od. Dom
0.2
Darmowe spiny
Symbol ułożony
Typy gniazd kasynowych
Temat slotu
Safari
Max. Zakład
100.
Gra bonusowa
Mnożnik

Gdzie grać w wielkich rhino megaways

Wybierz się na wycieczkę na afrykańskiej sawannie z nowym graczami Pragmatic Play Great Rhino Megaways. Z 6 bębnami 2-7 dzikich zwierząt każdy, z pewnością zapalenia twoją dziką stronę. Posiada RTP z 96,47% i bonusową bębnną 4 zwierząt, które zapewnia nagranie 200,704 sposobów na wygranie. Kaskadowe flamingi, goryle i krokodyle przychodzą do życia, ponieważ polowanie jest włączone na złote monety nosorożca, które zapewniają darmowe spiny.

Gracze wybierają się między 4 różnymi kombinacjami wolnych spinów i rozruchowych mnożników, w tym tajemniczej kombinacji dla przygód. Funkcja bębnowania bębnowego zastępuje symbole w zwycięskiej sekwencji z większą liczbą symboli i więcej szans na wygranie. Rozmiary monety wahają się od 0,20 do 100 iz ogromnymi mnożnikami, maksymalne wygrane mogą wynosić 20 000x stawka. Jest kompatybilny z telefonami komórkowymi, przynosząc emocje afrykańskiej sawanny w komfort własnego domu.

Dodatkowe atrybuty

Symbole gry

Od eleganckich flamingów do sly hieny i majestatyczne goryle, symbole zwierząt tej gry nie należy przegapić. Gepard jest najwyżej płatnym symbolem z 50x stawką, podczas gdy wielka nosorożec ze złotym rogu jest dziki symbolem. Pojawia się na bębnach 2-5 w górnym rzędzie i zastępuje wszystkie symbole oprócz złotej monety nosorożca. Golden Rhino Moneta jest symbolem rozproszonym, który zapewnia bezpłatne spiny, gdy pojawiają się 4 lub więcej. Podczas wolnych spinów polowanie jest włączony jako mnożniki wzrastają z każdą zwycięstwą.

Bonusowe rundy i wolne obroty

Bezpłatna runda wirowania zaczyna się, gdy pojawiają się 4 lub więcej złotych monet nosorożca. Oznacza to, że nie ma opłat za przędzenie! Gracz wybiera się między 4 kombinacjami wolnych spinów i mnożników: 15, 10 lub 5 darmowych spinów z 1x, 5x lub 10x mnożnikami startu. Czwarta kombinacja jest losową liczbą wolnych spinów i mnożników. Za każdą zwycięstwo podczas bezpłatnej rundy wirowania, dodatkowy 1x mnożnik jest nagrodzony. Dla każdej wygranej rozproszenia otrzymano 5 kolejnych wolnych spinów.

Wielki Rhino Megaways uderza i tęskni

Możliwość dużego zwycięstw w połączeniu z przyciągającymi wzrok symboli ulubionych zwierząt afrykańskich może być przekonujący, aby rozpocząć grę. Dla tych, którzy są nadal niezdecydowani, oto szybkie podsumowanie trafień i brakuje Great Rhino Megaways Slot przez pragmatyczną grę, która pomoże Ci zdecydować.

  • Zalety

  • Wysoka liczba linii gotowych oznacza, że gracze mogą wygrać duże
  • Funkcja bębna bębna umożliwia wiele wygranych w jednym spin
  • Funkcja Bet Ante zapewnia możliwość wyboru mnożnika zakładów
  • Kolorowe, zabawne i artystyczne symbole
  • Ograniczenia

  • Nie najbardziej unikalna gra na automat
  • Największe wygrane są trudne do wylądowania

Wniosek

Ogólnie rzecz biorąc, Pragmatic Play uruchomiła zabawną i wszechstronną grę na szczelinę, która zapewnia graczom ze stawkami wysokiego ryzyka w przygód ustawieniu. Przewidywanie nadchodzącej wygranej jest połączone z zabawnymi symbolami zwierząt i wzrastającą muzyką. Funkcja bębna bębnowa zapewnia częste emocje, podczas gdy darmowe rundy wirowania wyzwalane przez Golden Rhino Monety oferują ekscytujące szanse, aby wygrać duży.

Opcje wyboru między różnymi kombinacjami wolnych spinów i mnożników pozwalają graczowi wzmocnić ryzyko, jakby wybrać na afrykańską sawannę na prawdziwe.

FAQ..

Ile mogę wygrać z wielkimi nosorożecami?

Maksymalna kwota wygrana w tej grze jest ograniczona do 20 000x stawka.

Jak działa funkcję Ante Bet?

Ta funkcja umożliwia graczom wybór mnożnika zakładów.

Czy Great Rhino Megaways ma funkcję automatycznego wirowania?

Tak, możesz grać w trybie AutoPlay.