Książka Gniazdo Fortune Online od Amatic

Szczegóły gniazda

Oprogramowanie
Układ
3-3,3-3,3-3.
Rtp.
96.0%
Gra jackpot.
Data wydania
2013
Linie slotowe
10..
Zmienność
Wysoka
Symbol rozproszenia
Technologia
HTML5.
Kołowrotki do gniazd
5
Max. wygrać
30.000
Dziki symbol
Od. Dom
0.1
Darmowe spiny
Symbol ułożony
Typy gniazd kasynowych
Temat slotu
Fantazja
Max. Zakład
1000.
Gra bonusowa
Mnożnik

Gdzie grać w Księdze Fortune

10 Linie płatnicze rozłożone powyżej pięciu bębnów, sprawia, że mnóstwo wygranych w tej klasycznej gniazda branż amatycznych. Chociaż RTP nie zawsze jest pokazany, niektóre kasyna umieszczają ją na 96%. Z RTP o 96%, a maksymalna zwycięstwo 10 000, ten gniazdo oferuje fantastyczną wartość.

Ten klasyczny automatyczny automatyczny pozwala graczom wybrać liczbę linii, na które chcesz obstawiać. Minimalny zakład 1 i maksymalny zakład 500 daje graczy mnóstwo elastyczności. Magiczne symbole, w tym dzikie i mnożniki, zwiększają liczbę potencjalnych wygrywa.

Dodatkowe atrybuty

Księga fortuny jest celem tej klasycznej gry na automatach i przynosi fortunę każdego spin. Jeśli pojawiają się trzy książki na dowolnej linii, gracz wygrywa 10 darmowych spinów bonusowych. Książka działa również jako symbol rozproszenia i może wygrać do 6000 monet dla szczęśliwych graczy.

Nie zapomnij o funkcji hazardu, z którymi można uprawiać hazardowe wygrane w podstawowej grze bonusowej. W tej funkcji po prostu wybierz kolor lub kolor karty, aby zwiększyć wygrane.

Symbole gry

Księga fortuny służy jako symbol dzikiego i rozproszonego w tej klasycznej gniazda. Najwyższym symbolami płatniczymi są symbole zamku i księżniczki, które odpowiednio płacą 30 000 i 75 000. Kreator jest trzecim z 11 250, wraz z jego zaufaną sową, która również wygrywa tę kwotę.

Symbole A i K wygrają 2,250 na ich najwyższe, a drugie symbole literowe zarabiają 1500. Książka zamazuje wszystkie symbole jako dzikie i wygrywa 6000 jako symbol rozproszenia. Gracze będą pod wrażeniem dodatkowych wygranych, które gromadzą z tej specjalnej książki.

Bonusowe rundy i wolne obroty

Księga fortuny przynosi fortunę wszystkim, zwłaszcza w formie wolnych spinów. Wymagane są tylko trzy książki, aby wygrać 10 darmowych spinów. Książka zastępuje wszystkie symbole i może utworzyć zwycięstwo z symbolami 3, 4 lub 5 na dowolnych bębnach.

Podczas rund bonusowych wybrano specjalne rozszerzające symbole i zawierają dowolny symbol z wyjątkiem książki. Symbole te zapłacą zgodnie z wypłatą. Kolejne rundy bonusowe można wyzwolić podczas pierwszej rundy bonusowej.

Darmowe spiny są jedną z najbardziej lukratywnych funkcji tej gry. Ciesz się nimi, gdy możesz, i użyj ich mocy, aby uratować księżniczkę i wygrać bogactwo królestwa.

Księga Fortune Jackpot

Do tej klasycznej gniazda nie ma dodatkowego jackpota. Jednak najwyższy symbol płacący, z wygraną 75 000, jest formą jackpota. Książka pomaga zwiększyć liczbę wygranych i rund bonusowych.

Dodatkowe rundy bonusowe można wygrać podczas rundy bonusowej. Pomocne jest, że to nie jest progresywny gniazdo jackpota, więc celem nie ma wygrania dużej jackpota.

Design gry

Jak Klasyczna szczelina, Księga Fortune ma standardowy projekt pięć bębnów. Posiada mieszankę prostych symboli wraz z symbolami znaków. Symbole znaków są symbolami najwyższego punktacji, a książka fortuny przynosi okrągłe bonusowe, których nie chcesz przegapić.

Temat i grafika

Tematem tej gniazda jest oparty na książce fortuny. Gniazdo bierze graczy na quest w dystansowej ziemi, która jest pełna potężnych kreatorów, magicznych książek i pięknej księżniczki. Grafika jest standardowa dla klasycznej gniazda i wykonać płynną rozgrywkę.

Wizualiza mogą być prostsze niż oczekiwano dla graczy, którzy znają Sloty wideo 3D., ale zapewniają wystarczającą ilość wyrafinowania dla tej klasycznej gry na automat. Ogólnie rzecz biorąc, amatyczna dobra robota.

Dźwięk i doświadczenie

Klasyczne dźwięki gniazda towarzyszą rozgrywkę wraz z szybką dostawą piosenką, która ogłasza wejście gracza do magicznego królestwa. Ten klasyczny gniazdo ma prosty układ, który ułatwia używanie.

Kołowrotki mają standardowy sygnał dźwiękowy, a wygrywa towarzyszy temu, co wydaje się być dźwiękiem magicznego zaklęcia. Gracze szukający skomplikowanego gniazda zrobiłyby najlepiej, aby wyszukać inne automaty wideo 3D.

Kompatybilność mobilna

Nie ma aplikacji mobilnej specjalnie dla książki gniazda fortuny, ale wiele aplikacji w kasynie online obejmuje tę produkcję amatyczną. Wypróbuj kilka kasyn z naszego Lista certyfikowanych kasyn Aby wygrać swoje fortunę.

Ta nocna szczelina amatyczna jest łatwa do uruchomienia na dowolnej platformie i zapewnia płynne doświadczenie użytkownika.

Symbole slotów.

Wpisz swoją ilość zakładów:
Symbole slotów.
Ikona Symbol 2 symbole. 3 symbole 4 Symbole 5 symboli
Książka fortuny x2. x29. x200.
Księżniczka x1. x10. x100. x500.
Zamek x0.5. x4. x40. x200.
Czarodziej x0.5. x3. x10. Prosty
Sowa x0.5. x3. x10. Prosty
A / K. x0.5. x4. Mały 15.
Q / j / 10 x0.5. x2.5. x10.

Książka Hitów Fortune & Misses

  • Plusy

  • Mnóstwo rund bonusowych dostarczanych przez dzikie symbole
  • Wysoki maksymalny zakład i wygrany
  • Czysty układ, który jest łatwy w użyciu
  • Cons

  • Brak oficjalnego jackpota.

Wniosek

Księga Fortune By Amatic Industries jest klasycznym gniazdem, który daje graczom dostęp do darmowych obrotów i rund bonusowych. Jego najwyższy symbol płacący, księżniczka, jest gwiazdą pokazu, a ratowanie jej zwycięskim spinami jest celem. Gracze mogą wybrać się na poszukiwanie bogactwa w tej amatycznej gniazda wideo.

FAQ..

🎰 Jaki jest maksymalny zakład do książki gniazda fortuny?

Maksymalny zakład do tego szczeliny wynosi 500 monet. Gracze mogą dostosować liczbę czynnych linii płatniczych, a także dostosować kwotę zakładu.

🎰 Czy jest jackpot dla tego gniazda?

Nie, nie ma właściwego jackpota dla tego klasycznego gniazda, ale gracze mogą wygrać do 75 000 z symbolem najwyższego płatnego.

🎰 Jaki jest minimalny zakład na ten automat Amatyczny?

Minimalny zakład na książkę gniazda fortuny jest 1 moneta. Gracze mogą dostosować kwotę zakładów i linie zapłaty do 500 monet na rundę.

🎰 Czy mogę grać w ten gniazdo na moich urządzeniach mobilnych?

Tak, książka fortuny jest dostępna na urządzeniach mobilnych za pomocą kasyn online. Ten klasyczny gniazdo działa równie dobrze na urządzeniach mobilnych, jak na komputerach stacjonarnych i laptopach.