Jak grać w Bingo

Bingo to gra szansa, która była popularna na całym świecie od lat 30. XX wieku. Celem gry jest dopasowanie liczb wydrukowanych na karcie Bingo do tych, które są rysowane losowo. Pierwszy gracz, który dostaje poziomą, pionową lub ukośną linię liczb wywołuje "bingo!" Aby ostrzec uczestników i gospodarza, że mają zwycięską kartę na nagrodę lub jackpot.

Gry typu Loterii podobne do nowoczesnego bingo grano we Włoszech i Francji już w XVI wieku. Jednak nowoczesny Bingo był spopularyzowany przez Edwin Lowe w 1929 r. W Stanach Zjednoczonych.

Istnieje kilka wariantów do Bingo grać z różnymi kartami bingo, różnymi ilościami kulami i różnymi zasadami. Możesz grać w Bingo online za darmo lub na prawdziwe pieniądze na swoim komputerze, a nawet na urządzeniach mobilnych.

Wariacje gier

Grając w Bingo ma jednak podobnie te same zasady, w każdym domu bingo lub w kasynie online. Dwa najpopularniejsze typy to Bingo 90-ball, który jest popularny w Wielkiej Brytanii, a 75-piłką, która jest dominująca w Stanach Zjednoczonych. Istnieje również kilka rodzajów gry Bingo bezpłatnie.

90 Balo Bingo.

90-Ball Bingo jest rozgrywany kartą Bingo, która jest siatką 27 kwadratów 3 poziomych linii i 9 pionowych. Piętnaście numerów jest wyświetlanych na siatce, a zazwyczaj gracze kupują 6 kart na rundę. Możesz wygrać przez trzy wyniki: jedna linia, dwie linie i pełny dom. Nagrody zwiększają się z każdą zwycięską linią.

80 Balo Bingo.

80-kulkowa siatka bingo to 16 kwadratowa siatka, która zawiera 16 liczb ułożonych w kolorowych kolumnach. Dzwoniący najpierw wywołuje kolor, a następnie numer. Gracze mogą wygrać z jedną, dwiema lub trzema liniami lub z pełnym domem. W hali bingo zamykasz migawkę na numerach ręcznie, podczas gdy online jest to wykonane automatycznie.

75 Balo Bingo.

75-Ball Bingo jest rozgrywany za pomocą jednej karty Bingo 5x5 siatki, która ma 24 numery na nim. Plac centrum jest bezpłatny i często wyświetla serce. Musisz wiedzieć, jaki jest z góry określony wzór zwycięski, ponieważ różni się od jednej hali bingo do następnej. Może to być coś takiego jak pojedyncza linia lub kształt serca.

30 bingo piłki

Jest to szybka wersja Bingo, gdzie pojedyncza gra trwa tylko przez kilka minut. Grid ma 9 numerów ułożonych w 3 rzędach i 3 kolumnach, aby szybko oznaczyć liczby, które zapewnia wysoce większa rozgrywka. Pierwsza osoba kończąca wygrywa wzór.

Kursy Bingo

Co sądzisz o swoich szansach na trafienie "bingo" w pierwszych 4 kulkach? Prawdopodobieństwo, że otrzymasz "Bingo" na 24 karcie numerów w pierwszych czterech kulkach wynosi około 0,0000032910%. Tak, są to naprawdę niskie szanse.

Niech spojrzeć na poniższą tabelę, gdzie są zbierane prawdopodobieństwem łapania bingo w pierwszych 4 kulkach do 15 wyciągniętych piłek.

Kursy Bingo
Single Bingo Card - 75 Ball Bingo
Liczba połączeń Bingo na ostatniej kuli Bingo na lub przed ostatnią piłką
4. 0.0000032910% 0.0000032910%
5 0.0000136274% 0.0000169183%
6 0.0000352272% 0.0000521455%
7. 0.0000727720% 0.0001249175%
8. 0.0001314050% 0.0002563225%
9. 0.0002167256% 0.0004730480%
10.. 0.0003347781% 0.0008078261%
11. 0.0004920317% 0.0012998578%
12. 0.0006953500% 0.0019952077%
13. 0.0009519466% 0.0029471543%
14. 0.0012693244% 0.0042164788%
15.. 0.0016551953% 0.0058716740%

Instrukcja

1. Wybierz grę Bingo

W zależności od nastroju lub osobistych preferencji można wybrać tradycyjny bingo 90-ball lub szybkiej gry 30-ball lub wszystko pomiędzy. Wiele kasyn online pozwala grać w Bingo Free, więc jeśli nie jesteś pewien, która zmienność lubisz najbardziej, możesz spróbować najpierw.

2. Wybierz liczbę kart

Możesz grać z jedną kartą lub kilkoma.

 • Rozważ kupując więcej biletów, jeśli nagroda jest duża i nie ma wielu kart w grze.
 • Unikaj zakupu wielu kart, gdy nagroda jest największym jak wielu ludzi kupi wiele biletów.
 • Pomyśl najpierw, jeśli możesz obsługiwać wiele kart naraz.
 • Rozważ swój budżet na każdą grę.

3. Poczekaj na losowanie

Po rozpoczęciu remisu będziesz musiał zaznaczyć liczby, które zostały narysowane i znajdują się na dowolnej z kart.

 • W hali bingo zaznacz je piórem lub zamykając migawkę.
 • Dzięki Bingo online możesz zaznaczyć kwadraty, klikając je lub możesz wybrać Auto-Daub, a oprogramowanie zrobi to automatycznie.

4. Wypłata

 • Kwota wypłaty jest obliczana na podstawie wszystkich pieniędzy, które ludzie zakładają na kupowanie kart Bingo. Im wyższe zakłady, tym większa wypłata.
 • Jackpoty można wygrać najczęściej z pełnym domem.
 • Niektóre gry Bingo oferują również progresywny jackpot, który rośnie z każdą grą, dopóki nie zostanie wreszcie wygrana.

Niektóre wskazówki dla graczy bingo

Jest naprawdę łatwy do gry w Bingo online jako kilka kasyn online oferują różne odmiany popularnej gry. Przed zapisaniem upewnij się, że wybierasz renomowane kasyno i że jesteś świadomy zasad gry i warunków kasyna. Jeśli grasz w Bingo online za pieniądze, należy wziąć pod uwagę te wskazówki:

Zdecyduj, ile chcesz wydać

⭐. Mieć budżet, na który możesz sobie pozwolić.

⭐. Jeśli stracisz wszystko, przestań grać i wrócić do witryny, gdy masz pieniądze ponownie.

⭐. Jeśli wygrasz, możesz zagrać więcej za możliwe dalsze zyski.

Kup broszury kartowe lub paczki

⭐. Możesz kupić jedną kartę bingo lub kilka z nich.

⭐. Kupując określoną ilość kart, możesz pozwolić komputerowi wybrać je dla Ciebie lub

⭐. Możesz wybrać je indywidualnie z oferowanego wyboru.

Nie kupuj drogich kart

⭐. Jeśli budżet jest napięty, odtwarzaj gry o niskiej wartości i początkowo kupić tylko jeden bilet.

⭐. Jeśli wygrasz, możesz kupić więcej biletów.

⭐. Zagraj w darmowe bingo (sprawdź bezpłatny harmonogram bingo w kasynie).

Użyj bonusów bingo online

⭐. Sprawdź, czy są jakieś bonusy, które możesz uzyskać, gdy wpłacisz.

⭐. Szukaj kodów promocyjnych Możesz użyć na stronie internetowej kasyna online.

⭐. Poproś o specjalny bonus na obsłudze klienta na żywo (często będzie działać).

Spróbuj jackpot bingo.

⭐. Jackpot Bingos są droższe do gry, ale nagrody są wyższe.

⭐. Naprawiono jackpoty, aby wygrać z każdą grą Bingo Jackpot.

⭐. Progressive Jackpot Bingo nie wygrał w każdej grze, więc może rosnąć i rosnąć - może stać się niezwykle wysoki.

Zrozum różnice gry Bingo

Ważne jest, aby zrozumieć twoje szanse na wygraną, co zależy od:

⭐. Odmiana bingo, którą grasz

⭐. Liczba osób gra w tej samej grze

⭐. Zasady kasyna

Najlepsze strategie bingo.

Bingo to gra przypadkowa, jednak niektóre czynniki mogą pomóc w wygraniu. Podstawy kupują więcej biletów, w pełni świadomy konkretnych zasad i grają wtedy, gdy bawią się mniej ludzi. Istnieją bardziej zaawansowane strategie i są to:

System strategii Granville

Strategia ta opiera się na Bingo 75-Ball i chodzi o wybranie numerów numerów. Zgodnie z tą teorią każda liczba ma równą szansę na narysowanie, a zatem należy wybrać liczby, które są tak różne od siebie, jak to możliwe. Teoria sugeruje wybór:

 • Równe rozprzestrzenianie się wysokich i niskich liczb
 • Równa ilość liczb nieparzystych, a nawet
 • Liczby kończące się w różnych ostatnich cyfrach

Na przykład, jeśli numer 18 został narysowany, jest mało prawdopodobne, że następny numer zakończy się w 8, więc nie powinniśmy mieć karty Bingo, która ma 28 i 68, a także 88 na nim. Również statystycznie, jeśli zostanie narysowany numer parzyste, następny numer jest bardziej prawdopodobny, że będzie dziwny. Następny jest bardziej prawdopodobny, że będzie jeszcze znowu, więc powinniśmy mieć jak najwięcej nawet nieparzystych.

Strategia ta nie jest jednak dowodem na pocisk, ponieważ ten rodzaj obliczenia prawdopodobieństwa ma zastosowanie przez długi okres, a nie przez indywidualną grę.

System strategii Tippet.

Teoria Tippet była również oparta na 75-Ball Bingo Game, jednak również można zastosować do wersji 90-ball. Brytyjski statystyk stworzył prosty pomysł na wybór liczb najbliższych medianie. Pomyślał, że dłużej gra Bingo trwa, tym bliżej średniej liczby będzie dla mediany - średnia wartość liczb - która wynosi 38 w 75-bino i 45 w Bingo 90-Ball. Ta teoria dotyczy wyłącznie dłuższych gier:

 • Nie używaj go do 30 piłek bingo lub wzorów jednolitych - w przypadku krótkich gier Wybierz bilety, które mają więcej wysokich i niskich numerów
 • Użyj go do uzyskania kompleksowych wzorów w 75 lub 90 balls Bingo - w przypadku dłuższych gier Wybierz bilety z większą liczbą bliższe do środkowej liczby.

Teoria ta jest wyłącznie oparta na statystykach, a na dłuższą metę ma sens. Nie ma żadnej szkody, próbując z tej teorii - być może najpierw z bezpłatnym bingo online - i sprawdź, czy to dla ciebie działa.

FAQ..

🎱 Czy mogę zdobyć pieniądze z bingo?

Na pewno możesz. Bingo to gra przypadkowa, więc nie ma żadnych umiejętności. Wszystko czego potrzebujesz, jest szczęście.

🎱 Czy lepiej grać w Bingo online lub w hali bingo?

Zależy to od tego, czy chcesz grać z komfortu domu lub wraz z innymi ludźmi. Możesz grać w szeroką gamę gier Bingo online oraz w salach bingo, więc wybór jest twój.

🎱 Czy mogę grać w Bingo za darmo online z Polsce?

Możesz rzeczywiście. Online Bingo w Polsce jest popularna, a kilka kasyn oferuje bezpłatną opcję gry oraz opcję prawdziwej ceny.

🎱 Jakie są bonusy i kiedy je dostaję?

Najlepsze kasyn Bingo online Wszystkie bonusy po zarejestrowaniu się. Po dokonaniu pierwszej wpłaty zwykle otrzymasz bonus powitalny, który możesz później korzystać, aby zagrać w grę Bingo online.

🎱 Potrzebuję pobierania oprogramowania do gry w darmowe gry online bingo?

Większość kasyn oferuje darmowe gry Bingo bez wymaganego pobierania.